بسمه تعالی

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی انتشارات اشتیاق نور
ورود کاربران به وب سایت و استفاده از خدمات ارائه شده توسط انتشارات اشتیاق نور به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، نحوه استفاده از سرویس و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

ثبت پردازش و ارسال سفارشات:
ابتدا می بایست با انتخاب گزینه ثبت نام عضو سایت شوید و کد کاربری و رمز عبور دریافت نمایید و در مراجعات بعدی به راحتی ثبت سفارش نمایید. ضمناً در صورت تغییر آدرس، آدرس جدید را در قسمت ثبت سفارش وارد نمایید.

شما می توانید سفارشات خود را بصورت شبانه روزی ثبت نمایید. سفارشات پردازش و در شهر تهران حداکثر ظرف مدت 2 روز کاری با پیک موتوری (هزینه ارسال فاکتورهای بالای 100/000 تومن با انتشارات خواهد بود.) و در سایر شهرها حداکثر ظرف مدت 2 تا 7 روز با پست (هزینه ارسال با توجه به وزن محصول و نحوه ارسال کتب (پست سفارشی : 5 تا 7 روز کاری - پست پیشتاز : 2 تا 4 روز کاری)  توسط سایت محاسبه و سفارش دهنده هزینه ارسال را بهمراه هزینه های کتب پرداخت می نماید) ارسال خواهد شد. سفارشات بالای 2 کیلوگرم توسط باربری ارسال و هزینه باربری و انبارداری آن نیز در محل مشتری پرداخت خواهد شد.
کلیه محصولات شامل 30 درصد الی 50 درصد تخفیف می باشند که در هنگام سفارش مشخص می گردد.
تنها در صورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالای فروخته شده پذیرفته می شود که محصول خریداری شده یا دارای اشکال چاپی و یا محصول ارسال شده با محصول ارائه شده بر روی سایت مغایرت داشته باشد. لذا در ثبت سفارش خود دقت لازم را لحاظ فرمایید و در صورت انصراف از خرید صرفاً در همان روز و قبل از ارسال محصول می توانید با شماره 88988809 -021 تماس حاصل فرمایید و انصراف خود را اعلام و تقاضای عودت وجه نمایید در غیر اینصورت چنانچه محصول مورد نظر برای شما تهیه و ارسال گردید. این مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال تعویض و مرجوع مورد نظر را نخواهد داشت.
انتشارات اشتیاق نور به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
انتشارات اشتیاق نور نهایت دقت و تلاش خود را جهت ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده انجام می دهد و با وجود این در صورتی که موجودی محصولی به پایان  برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای انتشارات محفوظ می باشد و یا می توانید به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کنید.
می توانید سفارش خود را از طرق ذیل پرداخت نمایید:
1. به صورت مستقیم و شبکه شتاب سایت
2. از طریق کارت به کارت کردن
بانک ملی – بنام انتشارات اشتیاق نور 6037991899844868
3. واریز مبلغ به صورت فیش بانکی به شماره حساب:
بانک ملی – بنام انتشارات اشتیاق نور 0110906728009
ضمنا در صورت پرداخت با روش 2 و 3 حتما با قسمت پشتیبانی و مدیریت سایت هماهنگی انجام شود.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی مدت 24 تا 48 ساعت کاری به حساب مشتری عودت خواهد شد.
انتشارات اشتیاق همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت پست است و انتشارات اشتیاق نور هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت خسارت ناشی از حمل و نقل کالا توسط شرکت پست را ندارد.
انتشارات اشتیاق نور در شهر تهران – کرج – رشت نمایندگی فروش دارد، اما تمامی تراکنش های مالی و خدمات خرید از سایت فقط از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود.